Firma Stegu, to rozpoznawalna marka europejska oferująca swoim Klientom szeroką gamę okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych, przez lata poszerzając swój asortyment o nowe elementy kolekcji: dekory, akcesoria ogrodowe, panele z drewna naturalnego – Wood Collection oraz akcesoria chemii budowlanej. Z małej firmy rodzinnej pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał.

Już od 25 lat firma Stegu tworzy produkty inspirowane naturą, wykorzystując jedynie naturalne kruszywa i barwniki, stale unowocześniając design oraz metody produkcyjne. Bogata oferta firmy Stegu zachwyca różnorodnością i stylem oraz sprawia, że produkty Stegu świetnie sprawdzają się jako element aranżacji budynków i ich wnętrz, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Solidny warsztat artystyczny oraz dbałość o detale są szczególnie widoczne w ekskluzywnej linii produktów Stegu o nazwie Character (www.character.pl), stworzona z myślą o wnętrzach wyjątkowych, o reprezentacyjnym charakterze.

Firma Stegu dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących płytki dekoracyjne i elewacyjne na świecie. Szeroki asortyment Stegu jest dostępny m.in. w największych sieciach marketów budowlanych zarówno w Polsce, jak również poza jej granicami, m.in. HAGEBAU, HELLWEG, OBI w Niemczech, CASTORAMA, BRICODEPOT, LEROY MERLIN we Francji, BYGGMAX w Szwecji, OBI na Węgrzech, SENUKU na Litwie i w innych punktach sprzedaży we Włoszech, Czechach, Słowacji, w Austrii i Rumunii.