Panele tapicerowane Mollis debiutują na Warsaw Home

120 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 800 wystawców i tysiące zwiedzających z kilkudziesięciu krajów. Za nami Warsaw Home, czyli największe targi wnętrzarskie w tej części Europy.

Dla STEGU była to pierwsza wizyta na Warsaw Home, dlatego postanowiliśmy, że przygotujemy dla zwiedzających coś wyjątkowego. Koncept stoiska zakładał zbudowanie przestrzeni mieszkalnej podzielonej na strefy, codziennie wizualnie modyfikowane. Każdy dzień to inna kolorystyka, inne dodatki, inny kolor ściany w sypialni oraz inne panele tapicerowane Mollis, czyli nowość w naszej ofercie.

Podczas 4 dni targów zwiedzający mieli okazję zobaczyć nasze stoisko w 4 odsłonach kolorystycznych: musztardowej, granatowej, różowej i beżowej. Na stoisku zaprezentowano także 5 produktów z naszej oferty: betonową płytkę Timber o wyglądzie drewnianej deski w jadalni, kamień elewacyjny Sierra w sypialni, płytkę cegłopodobną z gotową fugą w przedpokoju, płytkę architektoniczną o efekcie 3D na ladzie oraz płytkę cegłopodobną z gotową, wyraźnie odznaczającą się fugą w pokoju telewizyjnym.