Agnieszka Kossakowska nową Prezes Zarządu STEGU sp. z o. o.

Z radością informujemy, iż decyzją Rady Nadzorczej z dniem 13 października 2023 roku stanowisko Prezesa Zarządu STEGU sp. z o. o. objęła Agnieszka Kossakowska.

Nowa Prezes od początku swojej kariery zawodowej jest związana z branżą produkcyjną, najpierw FMCG, a następnie automotive. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w ostatnich latach współpracowała z polskim oddziałem IAC Group jako Senior Finance Manager. Członkini ACCA od 2015 roku, od 2019 w Radzie Członków ACCA Polska. Agnieszka planuje w dalszym ciągu inspirować i wzmacniać zespół, a także ciągle dostosowywać organizację do zmieniającego się otoczenia, czym umocni jej rolę jako wiodącego w Polsce i poza jej granicami producenta w branży okładzin ściennych. Wraz z powołaniem nowej Prezes, funkcję Wiceprezesa Zarządu objął Rafał Skucik, jeden z założycieli spółki.

Agnieszka Kossakowska na fotelu Prezesa Zarządu STEGU sp. z. o. o. zastępuje Michała Biskupa, związanego z firmą od 2008 r. Pierwotnie pełnił funkcję Dyrektora Logistyki, a w 2010 roku objął obowiązki Prezesa Zarządu. Jego zadaniem było wspieranie Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w rozwoju kanałów dystrybucji, pozyskiwaniu kluczowych klientów (w szczególności na rynkach eksportowych) oraz nadzorowanie wdrożenia nowej marki w portfolio spółki — brandu Ecopiedra, oferującego produkty betonowe z segmentu premium. Michał Biskup będzie w strukturach firmy wspominany jako doskonały lider, wyróżniający się wewnętrznym spokojem, niesamowitą etyką pracy i otwartością na nowe rozwiązania.