STEGU JEDNYM Z WYSTAWCÓW NA TARGACH CONSTRUMA 2018

Architekci, inżynierzy, projektanci czy dekoratorzy wnętrz – wśród odwiedzających targi Construma w Budapeszcie oprócz specjalistów nie brakuje estetów, dla których wizualna kwestia idzie w parze z funkcjonalnością i wygodą. Dlatego nasza obecność na tym wydarzeniu była tak ważna.

Tegoroczne Targi Construma w Budapeszcie wystartowały 11 kwietnia. Przez cztery dni kilkaset wystawców od specjalistów w dziedzinie designu i dekoracji wnętrz przez architekturę aż po prezentujących rozwiązania związane z odnawialną energią kierowało swoje oferty zarówno do klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów z dziedziny B2B (Architekci, Wykonawcy, Sklepy Budowlane).

Bazując na renomie i sile Stegu dołożono wszelkich starań w celu wypromowania marki Stones. Szczególnie mocno przykuwała uwagę płytka architektoniczna Diamante wzmocniona włóknem szklanym, która na zewnętrznej ściance prezentowała się wręcz zjawiskowo. Oprócz niej dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyła się cegła – zarówno z fugą jak i bez.