Rok 2022 w STEGU

Początek nowego roku to czas tworzenia planów na nadchodzące 12 miesięcy, a także podsumowań ubiegłorocznych realizacji. Rok 2022 był dla STEGU czasem wielu wdrożeń, w szczególności w ofercie lameli i paneli tapicerowanych. 

Poszerzenie oferty lameli drewnianych

Lamele pozostają hitem w aranżacji wnętrz, dlatego w ubiegłym roku rozszerzyliśmy gamę o serię STEGU Linea Comfort dostępną w dwóch kolorach – szarego, surowego betonu (Comfort Urban) i ciepłego, głębokiego brązu (Comfort Hazelnut). Oba modele posiadają czarne plecki, dzięki czemu lamele nie wymagają dodatkowego przygotowania podłoża – wystarczy zamontować produkt bezpośrednio na ścianie, w wybranej przez siebie konfiguracji.

Na zdjęciu: STEGU Linea Comfort Hazelnut

Obecnie na rynek wdrażana jest seria STEGU Linea Mini w formie małych, kwadratowych lameli.

Dalszy rozwój gamy paneli tapicerowanych

Poprzedni rok był również czasem wprowadzania kolejnych modeli paneli tapicerowanych, w szczególności dedykowanych pokojom dziecięcym. Kolekcja mollis® PRINT KIDS obejmuje elementy z uroczymi grafikami – kotami, alpakami czy motywami kosmicznymi. Aby zapewnić możliwość pełnej aranżacji, w kolekcji znajdują się również panele w jednolitej, monochromatycznej kolorystyce oraz miękkie poduszki.

Na zdjęciu: panele tapicerowane mollis® PRINT KIDS i MONO z dedykowanymi poduszkami

Więcej inspiracji na urządzenie pokoju swojej pociechy znajdziesz w naszym e-booku.

Mała zmiana, wielki efekt z Puffinem

W roku 2022 uruchomiliśmy nową stronę internetową naszej drugiej marki paneli tapicerowanych Puffin. Ofertę marki rozszerzyliśmy o panele kwadratowe 45 x 45 cm (Trends 45) i prostokąty 60 x 30 cm (Trends 60), obejmujące elementy z modnymi printami i idealnie dopasowanymi jednobarwnymi elementami, tworzące wspólnie spójną całość.

Na zdjęciu: panele tapicerowane Puffin Willow i Puffin Light Blue

Do gamy marki Puffin wdrożyliśmy także sety paneli dziecięcych z printami i komplementarnymi, monochromatycznymi elementami.

Innowacje w tradycyjnej ofercie

Oprócz stałego poszerzania naszej oferty, zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi i architektonicznymi, dbamy również o rozwój istniejących, topowych produktów. Kolejnym już modelem, w którym wprowadziliśmy składane narożniki jest nasz hit – płytka cegłopodobna Monsanto z gotową fugą. Dzięki temu rozwiązaniu, montaż płytki jest jeszcze krótszy niż w przypadku jednego elementu narożnego.

Na zdjęciu: składany narożnik Monsanto, składający się z dwóch elementów

Co przed nami w nadchodzącym roku? Kolejne wdrożenia i dalszy rozwój gamy produktowej. Rok 2023 będzie też dla STEGU wyjątkowy ze względu na nadchodzący jubileusz. Jesteśmy na rynku już od 30 lat! Dziękujemy, że obdarzacie nas zaufaniem od 1993 roku!