Nowości w serii LINEA

Początek roku 2023 to czas kolejnych wdrożeń w kategorii lameli dekoracyjnych. W sumie w ofercie STEGU pojawiło się 7 nowych produktów w seriach Comfort i Slim oraz całkowicie nowej serii Mini.

Kwadratowe mini lamele

Linea Mini to kwadratowe panele lamelowe o wymiarach 360 x 360 mm. Posiadają czarne plecki z HDF, które ułatwiają i przyspieszają montaż na ścianie. Lamele Mini są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: Hazelnut i Urban.

LINEA MINI HAZELNUT

Na zdjęciu: Linea Mini Hazelnut

Perfect match w szlachetnych kolorach

Seria Comfort została poszerzona o dwa warianty kolorystyczne. Linea Comfort Botanic to propozycja w odcieniu pięknej, butelkowej zieleni. Linea Comfort Woodblue ma natomiast głęboki odcień granatu, przywodzący na myśl szlachetny szafir. Kolorystyka lameli Botanic i Woodblue została skrupulatnie dopasowana, aby idealnie współgrać z analogicznymi kolorami paneli tapicerowanych mollis®, tworząc wspólnie perfekcyjną kompozycję.

LINEA COMFORT BOTANIC & mollis® MO12

Na zdjęciu: Linea Comfort Botanic i mollis® w kolorze ME27

Lamele w trzech nowych odcieniach

W serii Linea Slim, dotychczas obejmującej lamele czarne, białe i jasnobrązowe, wdrożono trzy nowe kolory. Hazelnut przywodzi na myśl drewno orzechowe, szary Urban ma odcień i strukturę surowego betonu, a Linea Slim Gold to produkt dla miłośników wnętrz z odrobiną luksusu.

LINEA SLIM GOLD

Na zdjęciu: Linea Slim Gold