Sprzedaż Krajowa:

Obsługa Klienta: poniedziałek – piątek (8:00 – 16:00)

 

SPRZEDAŻ OSOBA KONTAKT
Detaliczna Stefania Duda +48 77 421 12 24  wew. 201, s.duda@stegu.com
Hurtowa Christina Tarara +48 77 469 84 93  wew. 293, c.tarara@stegu.com
Hurtowa Dżesika Komor +48 77 469 84 96,             d.komor@stegu.com
Hurtowa Magdalena Machnio +48 77 469 84 92,         m.machnio@stegu.com
Hurtowa Małgorzata Oliwa +48 77 469 84 91,           m.oliwa@stegu.com
Hurtowa Patrycja Stach +48 77 469 84 94,                 p.stach@stegu.com
Hurtowa Żaneta Klisowska +48 77 469 84 95,                 z.klisowska@stegu.com
E-Commerce (Allegro) Przemysław Talarczyk +48 532 086 428,                 p.talarczyk@stegu.com

Przedstawiciele Handlowi – markety budowlane i hurt:

Wybierz województwo i obszar by wyświetlić dane kontaktowe do przedstawiciela