Sprzedaż Krajowa:

Obsługa Klienta: poniedziałek – piątek (8:00 – 16:00)

SPRZEDAŻ OSOBA KONTAKT
Detaliczna Marlena Bednarek +48 77 421 12 24  wew. 201, m.bednarek@stegu.com
Hurtowa Joanna Sobków +48 77 469 84 94, j.sobkow@stegu.com
Hurtowa Magdalena Machnio +48 77 469 84 92, m.machnio@stegu.com
Hurtowa Małgorzata Oliwa +48 77 469 84 91, m.oliwa@stegu.com
Hurtowa Monika Danielczyk +48 77 469 84 96, m.danielczyk@stegu.com
Hurtowa Żaneta Bielak +48 77 469 84 95, z.bielak@stegu.com
Hurtowa Christina Tarara +48 77 469 84 93  wew. 293, c.tarara@stegu.com

Przedstawiciele Handlowi – markety budowlane i hurt:

Wybierz województwo i obszar by wyświetlić dane kontaktowe do przedstawiciela