Sprzedaż Krajowa:

Obsługa Klienta: poniedziałek – piątek (8:00 – 16:00)

SPRZEDAŻ OSOBA KONTAKT
Detaliczna Anna Dąbek +48 77 421 12 24  wew. 201, a.dabek@stegu.pl
Hurtowa Joanna Sobków +48 77 469 84 94, j.sobkow@stegu.pl
Hurtowa Magdalena Machnio +48 77 469 84 92, m.machnio@stegu.pl
Hurtowa Małgorzata Oliwa +48 77 469 84 91, m.oliwa@stegu.pl
Hurtowa Monika Danielczyk +48 77 469 84 96, m.danielczyk@stegu.pl
Hurtowa Żaneta Bielak +48 77 469 84 95, z.bielak@stegu.pl
Hurtowa Christina Tarara +48 77 469 84 93  wew. 293, c.tarara@stegu.pl

Przedstawiciele Handlowi:

REGIONY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DIY KONTAKT
kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie Arkadiusz Więcław +48 668 851 831, a.wieclaw@stegu.com
mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie Mariusz Roszkowski +48 608 479 429, m.roszkowski@stegu.com
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie Michał Cytryński +48 734 104 652, m.cytrynski@stegu.com
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie Marcin Szymczak +48 668 552 936, m.szymczak@stegu.com
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie Piotr Polak +48 662 135 136, p.polak@stegu.com
łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, świętokrzyskie Roman Ciechanowski +48 734 105 780, r.ciechanowski@stegu.pl
lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie Mariusz Góra +48 668 197 634, m.gora@stegu.com

 

REGIONY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY HURT KONTAKT
kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie Kamil Wosicki +48 882 437 176, k.wosicki@stegu.pl
kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie Wojciech Karolak +48 668 552 914, w.karolak@stegu.com
dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie Adam Jagodziński +48 795 554 092, a.jagodzinski@stegu.com
lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie Tomasz Oliński +48 734 104 657, t.olinski@stegu.com

Obsługa inwestycyjna: Architekci, Biura Projektowe, Deweloperzy.

REGION KONTAKT
Polska Jacek Wróbel +48 694 266 785, inwestycje@stegu.pl
Polska Piotr Blaźlak +48 882 437 175, p.blazlak@stegu.pl