Konkurs Stegu „Inspired by nature” – rozstrzygnięty!

Znamy zwycięzcę konkursu na projekt wnętrza inspirowanego naturą i produktami firmy Stegu. Autorem najlepszego projektu została Pani Marta Ciesielska, której propozycja wnętrza z płytką Boston w roli głównej najbardziej zachwyciła jury konkursowe. Zwycięska praca została uhonorowana główną nagrodą w wysokości 5000 zł.

Członkowie jury docenili perfekcyjne zastosowanie cegłopodobnej okładziny Boston 1 pod względem proporcji i charakteru oraz konsekwencję w doborze form i kolorów.

Zwycięski projekt autorstwa Pani Marty Ciesielskiej - płytka Boston 1

Zwycięski projekt autorstwa Pani Marty Ciesielskiej – płytka Boston 1

Jury konkursowe przyznało ex aequo dwa II miejsca. Pierwsze to projekt wnętrza, w którym wykorzystane zostały drewniane panele Pure oraz płyty architektoniczne New York, autorstwa Pani Justyny Hys.

II miejsce, autor: Pani Justyna Hys - płyta architektoniczna New York i drewniany panel Pure

II miejsce, autor: Pani Justyna Hys – płyta architektoniczna New York i drewniany panel Pure

Drugie to aranżacja z okładziną Dublin 3, w którym projektantka – Pani Sonia Tabaka, cytując jednego z członków jury „zachowała dobry balans pomiędzy użytymi materiałami i zrównoważyła wykorzystanie światła w przestrzeni”.

II miejsce, autor: Pani Sonia Tabaka - płytka cegłopodobna z gotową fugą Dublin 3

II miejsce, autor: Pani Sonia Tabaka – płytka cegłopodobna z gotową fugą Dublin 3

Obie prace zostały wyróżnione nagrodą pieniężną w wysokości 2500 zł. Jury konkursowe przyznało również jedno wyróżnienie.Konkurs „Inspired by nature” ogłoszony 1 marca 2017 r polegał na stworzeniu wnętrza z produktami firmy Stegu i był skierowany osób zajmujących się aranżacją i projektowaniem wnętrz.Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie http://konkurs.stegu.com/wyniki/.