Halo, halo projektanci! Rusza konkurs INSPIRED BY NATURE!

Ogłaszamy konkurs dla osób i podmiotów zajmujących się profesjonalnie aranżacją i projektowaniem wnętrz. W ramach konkursu „Stegu – Inspired by nature” jury konkursowe wyłoni 3 aranżacje wnętrz inspirowane naturą i wykorzystujące w projekcie produkt Stegu.

Odwiedźcie koniecznie stronę konkursu: www.konkurs.stegu.com, gdzie zapoznacie się z naszą misją konkursową, regulaminem oraz zasadami udziału w konkursie.

Wyłonimy 3 zwycięzców, których wyróżnimy nagrodami:
I stopnia – 5000 PLN
II stopnia – 2 500 PLN
III stopnia – 2 500 PLN.

Wyłącznym sponsorem nagród konkursowych jest firma Stegu.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 1 marca do 31 maja 2017 r.

Skład jury:

Architektonika – arch. Magdalena Miarka-Rakowska, arch. Krzysztof Rakowski. Obydwoje ukończyli Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mimo, że są indywidualistami tworzą zgrany zespół, którego pasją jest szeroko pojęta architektura.

Bartek Włodarczyk Architekt, to autorska pracownia projektowania wnętrz i architektury z wieloletnim doświadczeniem, założona w 1998 r. przez absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Bartłomieja Włodarczyka. W oparciu o bogate doświadczenie pracownia oferuje usługi projektowania na najwyższym poziomie czego dowodzą liczne realizacje w Polsce i za granicą.

Mmoa – Marta Hausman – Dyląg, Katarzyna Wichary i Maciej Dyląg od 2009 roku tworzą zespół pracowni architektonicznej MMOA w Katowicach. Wszyscy są absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Łączy ich przyjaźń oraz ogromna pasja – projektowanie budynków oraz wnętrz. Zdobywali nagrody w wielu ogólnopolskich konkursach architektonicznych, wnętrzarskich oraz związanych z wzornictwem przemysłowym.

Szymon Hanczar Studio Projektowe – jest pracownią działającą od ponad 9 lat. Realizuje projekty w szeroko rozumianym obszarze architektury wnętrz. Ich celem jest wspieranie Klientów na całym etapie projektowym. Wszystkich członków zespołu łączy pasja tworzenia o czym świadczą wybitne realizacje, ale też liczne nagrody konkursowe i wyróżnienia.

Jacek Wróbel – Kierownik Biura Projektów w firmie Stegu, odpowiedzialny za markę premium – CHARACTER. Od ponad 9 lat współpracuje z architektami, projektantami i deweloperami, realizując inspirujące projekty inwestycyjne. Znany z prowokowania nowatorskich rozwiązań. Podczas prowadzonych przez niego szkoleń dla architektów podkreśla, że siła, wyobraźnia i otwarty umysł to przepis na stworzenie wyjątkowego projektu.

 

Organizator konkursu: Stegu Sp. z o.o.

Patronat medialny: Publikator Sp. z o.o., infoarchitekta.pl, foorni.pl

Patronat merytoryczny: Cad Projekt K&A, Archispace

Strona konkursu: www.konkurs.stegu.com

konkurs_mailing