Dlaczego warto kupować oryginalne produkty Stegu?

Polskie porzekadło mówi, że „diabeł tkwi w szczegółach” – ciężko się z tym nie zgodzić. Precyzja widoczna w detalach oraz wysoka estetyka płytek znacząco wpływają na końcowy efekt wizualny naszego pomieszczenia czy elewacji. Pamiętajmy, aby stosować produkty oryginalne, wytwarzane zgodnie z laboratoryjnymi procedurami i projektowane ze sztuką designu. Zwróćmy uwagę na to, co kupujemy, aby uniknąć później rozczarowań.

Oryginalne płytki Stegu, ze względu na udoskonalane przez lata receptury, są odporne na działanie czynników pogodowych, tym samym mogą nam służyć przez długie lata. Regularnie przeprowadzane testy potwierdzają wysoką jakość produktów Stegu.

Ważny elementem w tego typu materiałach dekoracyjnych jest dopasowanie poszczególnych paneli czy płytek względem siebie. Oryginalne produkty Stegu dają nam pewność, że podczas montażu będą one pasować jak ulał i nie będzie potrzeby wykonywania kosztownego montażu przez specjalistę.

Oryginalność to nie „metka marki” przypięta do produktu – to między innymi jego wyjątkowe wzornictwo. Marka Stegu jako pierwsza opracowała i wprowadziła na rynek innowacyjne płytki z gotową fugą. Dzięki płytkom z gotową fugą nie ma potrzeby fugowania, a montaż płytek staje się dziecinnie prosty. Zaawansowana linia produkcyjna (najbardziej innowacyjna w Europie) umożliwia produkcję płytek z gotową fugą, „wykrojonych” z milimetrową precyzją. Przy tego typu płytkach jest to niezwykle istotne – po ich ułożeniu na ścianie wychodzą na wierzch niedociągnięcia produkcyjne. Widoczne są one w postaci nieestetycznych szczelin między rzędami płytek. Taki efekt może popsuć skutecznie nie tylko plany remontowe, ale również nasz humor. Kupując płytki z gotową fugą Stegu, możemy być spokojni, ponieważ są dopasowane do siebie niczym puzzle.

Producenci oryginalnych produktów, ze względu na bogate zaplecze produkcyjne, oferują zazwyczaj szeroki wachlarz produktów, wzorów i kolorów. Dzięki temu z łatwością dopasujemy płytki Stegu do naszego wnętrza czy projektu domu oraz zaoszczędzimy sporo czasu na poszukiwaniach produktów uzupełniających takich jak np. odpowiednia chemia budowlana.

Ogromnie ważna jest również gwarancja i profesjonalna obsługa klienta. Oryginalne produkty oferowane są przez firmy istniejące na rynku wiele lat. Nie musimy się obawiać, że gdy będziemy mieć jakieś wątpliwości na etapie zakupu, montażu czy użytkowania, nie będziemy mieli się do kogo zwrócić. Ponadto potwierdzeniem jakości produktów jest gwarancja w postaci rękojmi.

 

Zrzut ekranu 2016-10-18 o 11.45.52