Płytka Parma zwycięzcą „Designu dla konesera”!

Innowacyjna płytka Parma z fugą została doceniona w prestiżowym konkursie „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż 2015” w kategorii „Materiały wykończeniowe”.

Pomysł na konkurs „Design dla konesera” zrodził się w 2012 roku z okazji jubileuszu 15-lecia czasopisma „Dobre Wnętrze”. Ideą konkursu jest zaprezentowanie elementów i materiałów dekoracji wnętrz, cieszących się największą popularnością wśród osób urządzających swoje „cztery kąty”. Organizatorzy oraz uczestnicy gali konkursowej utożsamiają się z myślą, że świetne wzornictwo nie jest zarezerwowane dla rzeczy luksusowych, niedostępnych dla większości, a dobrze zaprojektowane przedmioty pomagają wieść bezproblemowe życie. Konkurs ma formułę plebiscytową, oprócz ekspertów „Dobrego Wnętrza” na wybrane produkty głosują również czytelnicy.

W oficjalnym głosowaniu czytelników STEGU zdeklasowało konkurencję. Rewolucyjna płytka Parma z fugą zdobyła Nagrodę Czytelników miesięcznika „Dobre Wnętrze”. Nie tylko Parma urzekła użytkowników swoją innowacyjnością.

Nasze gogle VR STEGU oraz wirtualny wizualizator mySTEGU zostały docenione w branży architektonicznej za wykorzystanie innowacyjnych technologii. Dziękujemy wszystkim miłośnikom płytek STEGU za aktywne wsparcie w głosowaniu, a ekspertom „Dobrego Wnętrza” za docenienie naszych nowatorskich rozwiązań.