NOWE INWESTYCJE – NOWE MIEJSCA PRACY

Od kilkuosobowej, rodzinnej spółki do globalnego gracza na skalę europejską zatrudniającego blisko 250 osób. Firma Stegu, obchodząca w tym roku 25-lecie, jest dzisiaj europejskim liderem w produkcji płytek cegłopodobnych i kamienia dekoracyjnego. Dynamiczny rozwój, innowacyjne technologie oraz najwyższej klasy specjaliści to bodziec do kolejnych rekrutacji.

Nabór na kolejne stanowiska obejmuje bardzo różne płaszczyzny działania firmy, bo skupia ona wokół siebie wielu specjalistów. Począwszy od pracowników produkcyjnych, poprzez ekspertów działu Badań i Rozwoju Technologii, którzy korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz surowców tworzą wyroby, które nie tylko są trwalsze, tańsze i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, ale również obniżają koszty zużycia energii czy zmniejszają ilości odpadów w procesie produkcji. W firmie mamy także grupę designerów, którzy tworzą nowatorskie wzory często wyprzedzające aktualne trendy.

Niemcy, Francja, Austria, Skandynawia, a także mocna pozycja w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Niedawno ruszył plan ekspansji do Ameryki Północnej. Coraz większa ekspansja na nowe rynki, rosnąca w zawrotnym tempie dystrybucja i najwyższa jakość produktów, a co za tym idzie wysokie oczekiwania klientów pociągają za sobą kolejne inwestycje, które podniosą wydajność i jakość produkcyjną oraz logistyczną. Dzięki nim powstaje kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

Przed nami duże przedsięwzięcie – budowa trzeciej, w pełni zautomatyzowanej linii do produkcji płytek. Jednym ze stanowisk, na które prowadzimy rekrutacje w związku z dynamicznym rozwojem firmy jest OPERATOR PRODUKCJI.
Zadania ściśle związane z tym stanowiskiem to produkcja płytek przy zachowaniu wszelkich wymaganych norm jakościowych, a także kontrola jakości wyrobu na każdym etapie produkcji zgodnie z obowiązującymi procedurami na tym stanowisku.

Oprócz tego do naszego zespołu poszukujemy: Specjalisty ds. Kadr i Płac, Magazyniera – operatora wózka widłowego , Kontrolera Jakości oraz Specjalisty ds. Projektów w dziale Logistyki.

Stegu to marka globalna, na której sukces każdego dnia pracuje blisko 250 osób, a jej produkty dostępne są w ponad 25 krajach na całym świecie. Ćwierć wieku temu powstała z małej, rodzinnej firmy, co ważne nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał, a jej energia i pasja tworzenia jest dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Rekrutacje w firmie na różnego rodzaju stanowiska trwają, więc kreatywne wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego są na wyciągnięcie ręki.

Osoby zainteresowane wysłaniem swojego CV oraz listu motywacyjnego niezależnie od widocznych na stronie ogłoszeń proszone są o wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres praca@stegu.pl.